|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Telephone, Workstation, Server, Mobile phone |
| Type: | Wireless |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Discription |
| Features & Benefits |
| Electrical & Mechanical Specifications |
| Model No. | TPW-BT-1300-NMF |
| Frequency(MHz) | 100-3000MHz |
| Insertion Loss(dB) | ≤0.45 |
| Voltage | 48 VDC(Max) |
| Current | 200mA |
| VSWR | ≤1.20 |
| Impedance | 50 ohm |
| Power Rating(W) | 20W (Max) |
| Operating Temperature (deg) | -30~+55ºC |
| Connector | N Male & N Female & BNC Female |
| Relative Humidity | 5%-95% |
| Dimensions | See Mechanical Drawing |
| Related Products |
| About us |

| Main Products |
| Application |
| Testing Equipment |
| Packing Details |
| FAQ |