|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Telephone, Mobile phone |
| Type: | Wireless |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Description |
| Features & Benefits |
| Electrical & Mechanical Specifications |
| Model No. | TPW-PT-1396-15-NF |
| Frequency Range | 138-960MHz |
| Coupling | 15dB |
| Ratio, nom. | 30:1/15dB |
| Output Split | -0.5/-15.3 |
| Branch Flatness ref. to Input Level, incl Loss, dB | ±1.25@350-698MHz ±1.25@698-960MHz |
| Input VSWR(max) | 1.3:1 |
| Average Power(w) | 200 |
| Impedance(ohm) | 50 |
| Connector | N-female |
| Colour | Red-plated |
| Temperature(ºC) | -20~+70 |
| Humidity | 5-95% |
| Application | Indoor & Outdoor IP65 |
| Housing Material | Aluminum |
| Weight(kg) | 0.30(approx) |
| Recommened Products |
| About us |



| Main Products |
| Application |
| Packing Details |
| FAQ |
