|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Freq: | 380-2700MHz |
| Accuracy: | 1.2dB |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Description |
| Features & Benefits |
| Electrical & Mechanical Specifications |
| Model No. | TPW-DC-03-327-160-NF |
| Coupling(dB) | 3 |
| Accuracy(dB) | ±1.2 |
| Insertion Loss(dB) | ≤4.20 |
| Isolation | ≥19 |
| Freq(MHz) | 380-2700MHz |
| VSWR | ≤1.25 |
| PIM Rating(dBc) | -160dBc@2x43dBm |
| Power Rating(W) | 300W (average Per Port) |
| Impedance | 50 ohm |
| Connector | N Female |
| Color | Black |
| Relative Humidity | 5-95% |
| Operating Temperature(ºC) | -25°C to +75°C |
| Weight(kg) | 0.68(approx) |
| Recommended Products |
| About us |

| Main Products |
| Application |
| Packing Details |
| Testing Equipment |
| FAQ |
