|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transport Package: | Standard Export Packing Cartons |
| Trademark: | Topwave |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Discription |
| Features & Benefits |
| Electrical & Mechanical Specifications |
| Model No. | TPW-LPT200-727-160-NF |
| Freq(MHz) | 650-3000MHz |
| VSWR | ≤1.25 |
| PIM(dBc) | -160dBc@2x43dBm |
| Power Rating(W) | 200W (average power per port) |
| Impedance | 50 ohm |
| Connector | N Female |
| Color | Black-plated |
| Operating Tem(ºC) | -20°C to +65°C |
| Dimensions(mm) | See mechanical Drawing |
| Related Products |
| About us |

| Main Products |
| Products Application |
| Packing Details |
| Testing Equipment |
| FAQ |