|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Telephone, Mobile phone |
| Type: | Wireless |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Description |
| Features & Benefits |
| Electrical & Mechanical Specifications |
| Model Number | TPW-PT-1347-20-41F |
| Frequency Range | 136-470MHz |
| Ratio Nom. | 100:1/20dB |
| Output Split | -0.4/-20.1 |
| Input VSWR max | 1.30 |
| Branch Flatness ref. to Input Level, incl Loss, dB | 20.3±1.0@137-200MHz |
| 20.1±1.0@200-250MHz | |
| 20.0±1.0@250-470MHz | |
| Impedance | 50Ω nominal |
| IP Grade | IP65(Waterproof) |
| Application | Outdoor |
| Temperature Range | -35° C to +75° C |
| Connector Type | 4.3-10 Female |
| Housing Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Recommened Products |
| About us |



| Main Products |
| Application |
| Packing Details |
| FAQ |
