|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transport Package: | Standard Export Packing Cartons |
| Trademark: | Topwave |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No. | TPW-IS-1317-SF |
| Frequency Range(MHz) | 136-174MHz |
| Bandwidth(MHz) | 28MHz |
| Insertion Loss(dB) | ≤0.5dB |
| Isolation(dB) | ≥20dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Power Rating(W) | 100W/CW |
| Impedance | 50 ohm |
| Connector | SMA Female |
| Color | Silver as Origin |
| Operating Temperature(ºC) | -30~+70°C |
